Новини - ТОВ Агросервіс

Перейти до контакту

Головне меню:

Новини

Публікація в журналі Тваринництво ВетеринаріяШановні партнери!

Запрошуємо на виставку AgroAnimalShow 2018! Цього року виставка відбудеться 21-23 лютого 2018  в Міжнародному виставковому центрі за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15 http://www.animal-show.kiev.ua/

Стенд ДеЛаваль знаходитиметься в Павільйоні №1, навпроти центрального входу (входу  з головного паркінгу). В додатку до листа ви можете знайти схему.

Звертаємо вашу увагу, що вхід на виставку для відвідувачів платний (50 грн), але якщо ви зробите попередню реєстрацію, то вхід буде вільний (для попередньої реєстрації перейдіть за посиланням http://www.invitation.kiev.ua/ )


 
Перший Європейський День Ферми

12 вересня, на базі агропромислового холдингу АСТАРТА, Агрофірма "ім. Довженка",  відбувся Перший Європейський День Ферми. Ключовим моментом заходу стало відкриття першого в Україні фідцентру, потужності якого розраховані на забезпечення високоякісними кормами 10 000 корів на добу.

Перший Європейський День Ферми зібрав понад 400 молоковиробників і відвідувачів заходу.
Заступник операційного директора по тваринництву агрохолдингу «Астарта», Оруджев Е.Г., знайомить гостей форуму з роботою малясного вузла фідцетру, змонтованого спеціалістами ТОВ Агросервіс.
 
Представники ТОВ Агросервіс разом з колегами з ДПДеЛаваль на виставковій площадці презентували товари та послуги компанії ДеЛаваль.

Учасники заходу проявили зацікавленість до сучасного, високотехнологічного, якісного обладнання для молочного скотарства від провідного виробника.

Відбулися теплі, змістовні зустрічі  з давніми партнерами та перспективні знайомства з новими .

Всі учасники заходу з зацікавленістю ознайомилися з виробничими потужностями фідцетру та нетельного комплексу ТОВ Агрофірмa ім. Довженка". Гості були вражені від побаченого і з задоволенням підкреслили, що за такими проектами майбутнє нашого тваринництва.

Унікальний в Україні кормовий центр збудовано на Полтавщині
 
Господарство ТОВ АФ ім..Довженка (агрохолдинг ТОВ «Астарта-Київ») в смт.Шишаки збудував  та ввів у експлуатацію кормовий центр, який  складається  з корпусу, де змішуватимуться корми, силосних і сінажних складів, споруд для зберігання сіна та адміністративного корпусу. Кормовий центр вироблятиме високоякісні корма  - сінаж, силос, сіно, комбікорми, шроти тощо із власної сировини. Виробництво розраховане на 20 тис. голів великої рогатої худоби. Збалансовані корми будуть реалізовувати фермерам і приватним господарям, які утримують ВРХ.
 
Одним із постачальників обладнання є відомий на Полтавщині та за її межами ТОВ «Агросервіс». Висококваліфікованими спеціалістами ТОВ «Агросервіс» встановлено  ємності, насоси, змішувач, ваги та змонтована лінія для транспортування малясу та соєвої олії до кормозмішувачів.
 
"Цей проект не лише інфраструктурний, а й соціальний", — зауважив генеральний директор ТОВ «Агрофірма імені Довженка» Віктор Скочко і висловив упевненість, що завдяки збалансованим кормам, яких особливо бракує в осінньо-зимовий період, можна буде підняти якість молока.


1.       Робоча зустріч під час проведення монтажних робіт (Оруджев Е.Г., Легейда В.М., Єременок В.П. та Пасічниченко В.В.)

2.       Проведення монтажних робіт (сервісний інженер ТОВ «Агросервіс»  Коляда В.А.)

3.       Пуско-налагоджувальні  роботи.

4.       Процес приготування кормів.
 
Назад до змісту | Назад до головного меню