Про нас - ТОВ Агросервіс

Перейти до контакту

Головне меню:

Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю "Агросервіс" засноване в грудні 1995 року. Головний офіс та склад знаходяться у селі Гоголеве Шишацького району Полтавської області. Також відкрито представництва зі складами запасних частин в м.Полтава за адресою вул.Зінківська 35, та в м.Харків за адресою вул.Енергетична 17(територія ПП "ФЕРММАШ"). З 2005 року ТОВ"Агросервіс" є дилером компанії "ДеЛаваль" в Полтавській та Харківській областях. За час роботи товариства понад 250 сільськогосподарських підприємств стали нашими діловими партнерами по бізнесу, разом з ними ми втілюємо в життя оптимальні рішення для організації прибуткового молочного тваринництва та виробництва якісної продукції.

За всю історію діяльності фахівцями ТОВ"Агросервіс" реалізовано та введено в експлуатацію близько 300 повнокомплектних доїльних установок різної комплектації, на яких одночасно обслуговується близько 60 тис. корів в сільськогосподарських підприємствах Полтавської та Харківської областей. Серед змонтованих доїльних установок 10 повнокомплектних доїльних залів , 25 лінійних доїльних установок в молокопровід в тому числі 2 з комп'ютеризованою системою управління стадом "Дельпро" виробництва компанії "ДеЛаваль" , а також сучасні вітчизняні доїльні установки різної комплектації.

Вдосконалити умови утримання тварин,зберегти здоров'я череди, створити комфортабельні умови праці тваринників, підвищити якість молока дозволяють понад 1000 доїльних апаратів ТU200 "Дуовак", близько 300 вакуумних насосів, 100 водонагрівачів, 70 танків-охолоджувачів молока,кормозмішувачі,десятки тонн миючих засобів, засобів гігієни вимені і супутніх товарів компанії "ДеЛаваль", які придбані виробниками молока за час нашого ділового партнерства.

Сьогодні у ТОВ"Агросервіс" працюють 26 співробітників,в тому числі 2 торгових представники та 15 сервісних інженерів серед яких 2 безпосередньо працюють на території Харківської області.Технічна служба , яка складається із висококваліфікованих фахівців, що входять до 5 бригад з монтажу та гарантійного і післягарантійного сервісного обслуговування встановленого обладнання, забезпечує безперебійну роботу доїльного, холодильного та іншого обладнання протягом всього терміну експлуатації 24 години на добу 7 днів на тиждень.
 
Назад до змісту | Назад до головного меню